Colossae Thermal & Resort

COLOSSAE THERMAL & RESORT

* * * * * - PAMUKKALE/DENİZLİ

Otel Bilgisi
Adını Frigya' nın en önemli yerleşim yerlerinden biri olan Colossae antik şehrinden alan otel, Pamukkale'nin travertenleri ve antik termal şehir Hierapolis' in kalıntılarının hemen yanı başındadır. Eğitimli ve deneyimli çalışanları ile misafirlerinin önceliğini kendi önceliği olarak kabul etmiştir. Benimsediği değerlerinden ödün vermeden, referans gösterilebilir bir işletme yapısıyla, sürekli yenilenen çizgisiyle sizlerle yola devam etmenin gururunu taşımaktadır.

Otel Özellikleri
Geniş konuk ağırlama kapasitesine sahip Colossae Termal' de kokteyller, akşam yemekleri, sünnet ve düğün törenleri, şirket ve bayi toplantıları, kongreler, doğum günü ve yıl dönümü gibi özel kutlamalar için ayrı ayrı kategorilerde hizmet verebilen çok amaçlı salonlar bulunmaktadır. Ziyafet ve toplantılar sırasında Colossae Termal, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü servisi sağlamakta olup, eğitimli ve deneyimli kadrosu ile mükemmel hizmet vermektedir.

Toplantı odalarında toplantı ekipmanı olarak, yaka mikrofonu, sabit mikrofon, barkovizyon, mixer, kürsü, tepegöz, slide projektör, CD player, kaset çalar, video, TV, platform, telefon, faks, fotokopi, perde, flipchart, ses düzeni, beyaz tahta bulunmaktadır.

Termal su, banyo ve içme suyu olarak kullanıldığında, kişinin dayanıklılığını artırır. Termal suyun iyi geldiği rahatsızlıklar arasında, dejeneratif hastalıklar, kronik romatizmal hastalıklar, eklem dışı problemler, alerjik egzama, nedensiz baş ağrıları, sindirim sistemi tembelliği, idrar yolu enfeksyonları bulunmaktadır.

Collife Wellness programları, insanlığın ortak sağlık problemi olan stesten arınma ve rahatlama programlarıdır. Günümüzün koşulları ve yoğun çalışma temposu içinde gerilen sinir sistemi ve vücut, uzmanların kontrolünde beş yıldızlı Colossae Termal konforunda rahat bi nefes alacak.

Colossae Termal'in eşsiz görünümdeki bahçesi tüm spor aktiviteleri için hoş bir zemin oluşturmaktadır. Futbol, basketbol, voleybol, saha tenisi, squash, masa tenisi, bilardo, jogging, trekking, yüzme, fitness center, oyun salonları otelin sunduğu aktiviteler arasındadır.

Oda Özellikleri
Colossae Thermal Hotel toplam 231 oda, 502 yatak kapasitesine sahip olup, odaların misafilerin beklentilerine cevap verebilecek niteliktedir.

Odalarda, minibar, telefon, kablolu ve kablosuz internet, uydu TV, müzik yayını, split klima, kasa, banyo, saç kurutma makinesi ve balkon mevcuttur.

Dileyen misafirler 24 saat oda servisi hizmetlerinden faydalanabilirler. Kahvaltı ve aperatiflerini odada alabilirler.

Yakın Merkezler
Denizli - 22 km
Pamukkale - 3 km

Konum Bilgisi
SPA Hotel Colossae Thermal Denizli’de Karahayit Kasabası, Tokattaş Mevkiisinde bulunmaktadır ve Denizli şehirmerkezine 22 km., Pamukkale’ye 3 km. uzaklıktadır. Denizli ili İzmir, Muğla, Aydın, Burdur, Isparta, Afyon ve Antalya illerine komşudur.