Ottomann Palace Thermal Ön Rezervasyon Formu

OTTOMAN PALACE

* * * * * - ANTAKYA

Otelimiz isminin büyüklüğüne yaraşır bir şekilde tasarlanmış ve dizayn edilmiştir. Otelimiz turizm bakanlığından tescilli beş yıldızlı oteldir. Beş yıldızımıza yaraşır bir hizmet anlayış ve kalitesiyle otelimiz, toplam 252 oda, 650 yatak kapasitesine sahiptir.

OTELİN KONUMU
Hem tarihi hem doğal güzellikleriyle son derece önemli bir coğrafyada yer alan otelimizin şüphesiz yerinin ve konumunun da bu tarihi ve coğrafi güzellikleri siz konuklarımız için yakın hale getirecek bir noktada olması kaçınılmazdır. Otelimiz şehir merkezine 10 km ve hava alanına sadece 12 kilometre uzaklıktadır. Bu kadar kısa seyahat mesafesi sayesinde konuklarımız çok yönlü bir tatil imkânından faydalanabilmektedirler.

TERMAL & SPA 
İnsanoğlunun şifa amaçlı su kullanımı yüzyıllar öncesine kadar uzanmaktadır. Sudan içerek, buharıyla, yüzerek ve başka birçok şekilde fayda sağlanmaktadır. Termal özelliğe sahip olmayan su dahi insanın yorgunluğunu alır vücudundan elektrik atmasına fayda sağlar ve temizleyip arındırırken dünyada en yüksek mineral değerlere ve özelliklere sahip termal suyumuzla (1 litrede 29.317 mg.) haşır neşir olmanızın size neler kazandıracağını varın siz düşünün. Sağlık bakanlığımızcada onaylı olan termal mineralli suyumuz tam 19 hastalığa çare olmaktadır.
Otelimiz bünyesinde bulunan şifalı suyun içerisinde bulunan İYODÜR minerali 1 litrede 15 mg dır, Dünyada sadece Avusturya'da 1 litrede 6 mg olarak bilindiğini varsayarak eşi ve benzeri yoktur. Ayrıca termal suyumuzda bulunan anti oksidan (gençlik iksiri) hücre ölümünü azaltıp yaşlanma etkilerini geciktirir, kanser ve kalp krizine yakalanma riskini aza düşürür, bulaşıcı hastalıkları, kataraktı önler, cildinizi yaşlanmaya karşı koruyarak cildi yeniler. Suyumuzun doğal sıcaklığı 43 derece olup tesislerimizin SPA bölümünde volkanik Taş, klasik, anti-selülit, shiatsu, thai, reflexoloji, deniz kristalize tuzlarıyla, çam yağı ve deniz tuzu Masajları, Cleopatra, Chocolate ve thalassoterapi terapi ve cilt bakımı yapılmaktadır.
SPA bölümümüz sizlerin ailece daha rahat edebileceğiniz şekilde; Bayan, Erkek, Karışık ve Özel aile banyoları olmak üzere 4 ayrı bölümden oluşmaktadır.

Otelimizin özellikle sağlık turizmi konusundaki iddiası büyüktür. Dolayısıyla bu iddiamız aktivitelerimize de yansımaktadır. Termal havuzlarımız ayrı ayrı bay, bayan ve karma termal havuz olmak üzere üç ana gruptan oluşmaktadır.

Sıcak suyun her türlü şifasına varmak için türk hamamı, jakuzi buhar odaları, açık profesyonel yüzme havuzu bunlardan bir kaçı. Suya sadece girmek değil suda vakit geçirmek isterseniz o zaman yosun, çiçek, çikolata banyolarımız denemelisiniz. Suda attığınız toksinlerle yenilenen vücudunuza masaj zevki yaşatmak isterseniz bu hizmetimiz de mevcuttur. Suya girmek vakit geçirmek değil de suda eğlenmek taraftarıysanız o halde sizleri aqua park ve su kaydırağımıza bekleriz.

Sağlıklı yaşamamın vazgeçilmezi vücud egzersizleriniz için fitness centerımız hizmetinizdedir. Tatilde kendinize bakmak için güzellik salonu ve kuaför, günün yorgunluğunu atmak için sinema salonu, dünyayla iletişiminiz kopmasın diye internet café ve dini ibadetleriniz için mescidimiz mevcuttur. Özellikle bayan müşterilerimiz için ev işi yapmadan elinizi sıcak sudan soğuk suya sokmadan geçirdiğiniz vakitlerde bedesten çarşımız tam size göre ve sizin için hazırlanmıştır. Para harcamadan yorulmak isteyenlere yürüyüş alanlarımızı öneriyoruz.

Bizim oda diye adlandırdığımız alanlar kaç gün kalacak olursanız olun sizin otelimizdeki yaşam alanınız demektir. Bu yüzden yaşam alanınızın gerek fiziki şartları gerekse kaliteli eşya kullanımı ile ideal olarak tasarlanması önem taşımaktadır. Bu noktada otelimizde odalarımızın çeşitliliği ile aileniz kaç kişi olursa olsun tatil bütçenize göre bir çok seçenek sunulmaktadır. 30 metrekareden 380 m2 ye kadar farklı ebatlarda 252 odalarimiz bulunmaktadir.

ODALARDA
» Plazma TV 
» TV ve radyo yayını 
» Saç kurutma makinesi 
» Elektronik kasa 
» Mini bar 
» 24 saat oda servisi 
» Direkt hatlı telefon 
» Kablosuz internet bağlantısı

RESTORAN ve EĞLENCE
Yemek içmek gibi en temel ihtiyaçlarınızı karşılarken sadece yemek yemenizi ve bir şeyler içmenizi yetersiz gören otel anlayışımız değişik menü restaurant ve cafe seçenekleriyle göz doldurmaktadır. Farklı genişlik ve kapasitedeki restaurantlarımızda istediğiniz sayıda kişiyi ağırlama fırsatı sunulmaktadır.

Sizin için geçici birkaç dakika ya da saat olan çay ve kahve içmeniz bizim için vakit geçirmekten ötedir. Bu yüzden Yemek sonrası türk kahvenizi şark köşemizde içebilir ve oyun salonumuzda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

KONAKLAMADA ÜCRETSİZ KULLANILACAK AKTİVİTELER
Fitness Center, Sauna, Türk Hamamı, Aqua Park, Termal Havuzlar, Buhar Odası (Fin Hamamı), Otopark, Mini Clup, Tenis Kortu, Halı Saha, Basketbol, Voleybol, Termal, Jakuzi

KONAKLAMADA ÜCRETLİ KULLANILACAK AKTİVİTELER
Masaj, Kese, Telefon, Minibar, Çamaşırhane, 24 saat oda servisi, Özel aile banyoları (termal), Cilt bakımı, kürler ve SPA hizmetleri