Oylat Kaplıcaları Ön Rezervasyon Formu

OYLAT TERMAL - YENİ ÇAĞLAYAN OTEL

* * * * - OYLAT/BURSA

Oylat kaplıcaları, Bursa'nın İnegöl ilçesinde yer alan Hilmiye Köyü'nde bulunmaktadir. Kaplıcalar orman içinde yer alan bir vadide yer almaktadır.
Oylat kaplıcalarında suyun sıcaklığı 40.5 derece olmakla birlikte Sağlık Bakanlığı'nca tescil edilmiş tedavi özelliği taşımaktadır.

Oylat kaplıcaları suyu nörolojik ve ortopedik sekellerin rehabilitasyonunun yanında romatizmal ağrılar, kireçlenme, böbrek rahatsızlıkları, cilt hastalıkları, kadın hastalıkları, çocuk felci, muhtelif nevralji(sinir ağrıları), nevritler(sinir iltihapları), siyatik, sinir uyuşukluğu, nevralji, beyin yorgunluğu, eklem ve civarı iltihaplanmaları, düşük ve yüksek tansiyon rahatsızlıkları, katılaşmış ve spaztite olmuş kazanmış felç durumları gibi bir çok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. Su renksiz ve berraktır.

Oylat kaplıcalarının bir çok tedavi özelliğinin bulunması yanında bulunduğu ortam itibariyle yaz kış dört mevsim yerli ve yabancı turistlerin ilgi kaynağı olmaktadır. Uludağ sırtlarında, her iki tarafı yeşil vadilerle çevrilmiş bir yamaç üzerine kurulu olan Oylat kaplıcaları bir çok ağaç çeşidine rastlayabileceğiniz zengin bir bitki örtüsüne sahiptir. 

Bunun Oylat Kaplıcaları yolu üzerinde bulunan oylat mağarası da görülmeye değer başka bir mekandır. Suyla olduğu kadar iklim tedavisi de gösteren Oylat Kaplıcası üç haftalık tedavilerde kişiye enerji ve zindelik kazandırıyor.
Her ekonomiye göre birbirinde farklı seçenekler sunan otel ağımız ile Oylat kaplıcalarında ekonomik ve huzurlu bir tatil geçireceğinize eminiz.

Sağlık Bakanlığı Kaplıca Tedavi Belgesine Sahip Olan Tesisin Termal Suyu;
Romatizmal Hastalıklar
Kalp-damar Hastalıkları
Mide ve bağırsak Hastalıkları
Şişmanlık ve Şeker Hastalıkları
Karaciğer- Safra Kesesi Hastalıkları
Böbrek Hastalıkları
Çocuk Felci ve Diğer Felçli Hastalıklar
Psikolojik ve Sinirsel Hastalıklar'ın tedavisi için adeta şifa kaynağıdır.