Kaplıca Keyfi + Kapadokya Turu

4 GECE - 5 GÜN TERMAL KAPLICA ve KAPADOKYA TURU

4 GECE KOZAKLI GRAND TERMAL OTELDE (4*) KONAKLAMA

1.TUR : 26 Ocak 2013
2.TUR: 30 Ocak 2013
3.TUR: 6 Şubat 2013

TUR PROGRAMI

1.GÜN/GAZİANTEP>KOZAKLI : Sabah saat 07:30'da ofisimizde buluşma ve otobüsle Kozaklı'ya hareket. Öğle saatlerinde GRAND TERMAL OTEL'e yerleşme. Konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Açıkbüfe akşam yemeği ve geceleme. 

2.GÜN/KOZAKLI : Açıkbüfe sabah kahvaltısı Konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Açıkbüfe akşam yemeği ve geceleme. 

3.GÜN/KOZAKLI : Açıkbüfe sabah kahvaltısı. Konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Dileyen konuklarımız Kozaklı ilçesi gezimize katılabilir, pazardan yöreye has gıda ürünlerinden alabilirler. Açıkbüfe akşam yemeği ve geceleme. 

4.GÜN/KOZAKLI>KAPADOKYA>BÖLGESİ>KOZAKLI : Açıkbüfe sabah kahvaltısı sonrası Kapadokya bölgesine hareket. Avanos, Göreme, Uçhisar ve Ürgüp gezileri sonrası Kozaklı'ya dönüş. Açıkbüfe akşam yemeği ve geceleme. 

5.GÜN/KOZAKLI>GAZİANTEP : Açıkbüfe sabah kahvaltısı Saat 11:00'de otelden ayrılarak Gaziantep'e hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde Gaziantep'e dönüş ve turumuzun sonu.